Koledar BITCOIN dogodkov po svetu:

No content found
EVENT DATECONFERENCE NAMEVENUE LOCATIONTWITTER HANDLEWEBSITE
Jan 13-15 2023Les Femmes OrangePLOCHINGEN GERMANY @lesfemmesorangehttps://www.lesfemmesorange.work/
Jan 21 2023 Bitcoin Day NAPLES FL USA @bitcoindayiohttps://bitcoinday.io
Mar 2-3 2023 Advancing Bitcoin LONDON UK @advbitcoinhttps://www advancingbitcoin com
Mar 7-9 2023 Empower: Energizing Bitcoin HOUSTON USA @DWildcattershttps://digitalwildcatters.com/empower-energizing-bitcoin
Mar 24-25 2023 Nigeria Bitcoin Conf LAGOS CITY NIGERIAhttps://nigeriabitcoinconference.com
Mar 23-24 2023 Bitcoin Beach VN LN Conf DANANG VIETNAM
Mar ??? 2023 Bitcoin Bush Bash BEECHWORTH AUSTRALIA @bitcoinbushbashhttps://bitcoinbushbash.info
Apr 15 2023 Bitcoin Alive SYDNEY AUSTRALIA @BitcoinAlivehttps://bitcoinalive.io
Apr 21-22 2023 The Lightning Conf BERLIN GERMANY @LNconfhttps://thelightningconference.com
Apr 28-30 2023 BTC++ AUSTIN TX @btcplusplus
May 6 2023 Bitcoin Day OMAHA NE USA @bitcoindayiohttps://bitcoinday.io
May 12-14 2023 Satoshis Bleibe WEHLEN GERMANY @SatoshisBleibehttps://einundzwanzig.space/events/satoshis-bleibe-2022/
May 16-17 2023 Thank God for Bitcoin MIAMI USA @ThankGodForBTChttps://tgfb.com
May 18-20 2023 Bitcoin 2023 MIAMI USA @TheBitcoinConfhttps://b.tc/conference/
May 20-21 2023 Pizza Day Prague PRAGUE CZECHIA @PizzaDayPraguehttps://p2p.pizzaday.cz
May 19-21 2023 Bitcoin Economic Forum ??? FRANCE @bef_plebhttps://bef.breizhbitcoin.com
Jun 7 2023 Braiins Mining Conference PRAGUE CZECHIA @BraiinsMininghttps://braiins.com/bitcoin-mining-conference-2023
Jun 8-10 2023 BTC Prague PRAGUE CZECHIA @BtcPraguehttps://www.btcprague.com
Jun 13-15 2023 HRF Oslo Freedom Forum OSLO NORWAY @OsloFFhttps://oslofreedomforum.com
Jun 17 2023 Canadian Bitcoin Conf TORONTO CANADA
Jun 30 2023 Le Paradigme Bitcoin LA CHAUX DE FONDS CH
July Wk 1 2023 Mysterious BTCsessions event ??? ??? @BTCsessionshttps://twitter com/BTCsessions/status/1602493735782473733
Jul 7-10 2023 Bitcoin Beach Retreat N WALES UK @BitcoinRetreathttps://twitter com/bitcoinretreat
Jul 13-16 2023 Bitcoin Zitadelle TBA AUSTRIA @BTCZitadellehttps://bitcoin-zitadelle ch
Jul 13-16 2023 Blockchain Days MALLORCA SPAIN @MallorcaBCDayshttps://mallorcablockchaindays com
Aug 4-6 2023 Bitcoin Takeover ISLE OF MAN UK @BTCTakeoverhttps://twitter com/BTCTakeover
Aug 24-27 2023 Bit Block Boom AUSTIN USA @bitblockboomhttps://bitblockboom com
Aug 25-27 2023 Surfin� Bitcoin CASINO OF BIARRITZ FRANCE @SurfinBitcoinhttps://surfinbitcoin com
Sep 2-3 2023 Baltic Honey Badger RIGA LATVIA @hodlhodlhttps://baltichoneybadger com
Sep 6-9 2023 TABConf ATLANTA USA @tabconfhttps://2023 tabconf com
Sep 14-17 2023 BTC 2023 INSBRUCK AUSTRIA @thebconfhttps://bconf de/en/
Sep 28-29 2023 Pacific Bitcoin Conf LOS ANGELES USA @pacificbitcoinhttp://pacificbitcoin2023 com/
Sep 29 - Oct 1 2023 Hackers Congress PRAGUE CZECHIA
Sep ??? 2023 BTC Azores AZORES PORTUGAL @btcazoreshttps://btcazores com
Oct ??? 2023 Watch out Bitcoin MADRID SPAIN @wo_bitcoin
Oct ??? 2023 Plan B Forum LUGANO CH @LuganoPlanBhttps://planb lugano ch/planb-forum/
October ??? 2023 Indonesia Bitcoin Conf INDONESIAhttps://indonesiabitcoinconference com
Nov 7 2023 Adopting Bitcoin SAN SALVADOR EL SALVADOR @AdoptingBTChttps://adoptingbitcoin org/2022/
Nov ??? 2023 Bitcoin4India INDIAhttps://www conference bitcoin4india org
Nov ??? 2023 Sats Conf BRAZIL @satsconf_https://satsconf com br
Dec 2 2023 Bitcoin Baden BADEN CH
Dec 6-7 2023 Unconfiscatable LAS VEGAS USA @unconfiscatablehttps://unconfiscatable com
Dec ??? 2023 Africa Bitcoin Conference ACCRA GHANA @AfroBitcoinOrghttps://www afrobitcoin org
Dec ??? 2023 Bitcoin Plus Plus MEXICO CITY MEXICO @btcplusplus
??? 2023 The Bitcoin Collective Conference LONDON UKhttps://bitcoincollective co uk
Pomakni se na vrh



Želite izvedeti več o dogajanju v slovenski bitcoin skupnosti?
Vas zanimajo dogodki katere organiziramo?
Želite izvedeti več o sami tehnologiji?
Vpišite se na našo mailing listo in sproti vas bomo obveščali o novostih in dogajanju.....